Betoniarnia Masełko&Masełko - Beton towarowy Myślenice, Kraków, Skawina, Dobczyce
 
 

 

 

 

Ciekawostki o betonie »

 

Beton jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych we współczesnym budownictwie. To kompozyt powstały ze zmieszania spoiwa (cementu), wypełniacza (kruszywo) i wody oraz ewentualnych domieszek nadających pożądane cechy. Swoje właściwości uzyskuje w wyniku hydratacji cementu.


Beton klasyfikujemy ze względu na ciężar objętościowy, ze względu na sposób zagęszczania i wbudowania, ze względu na właściwości, ze wzgledu na najnowsze kierunki rozwoju.

O jakości i klasie betonu decyduje rodzaj użytego kruszywa oraz proporcje poszczególnych elementów w produkcji.

Firma Masełko & Masełko gwarantuje jakość produktu i usługi na każdym etapie produkcji. Posiada własne laboratorium do badań wstępnych i wykonywania prób betonu według normy. Rejestruje i archiwizuje dokumenty systemu kontroli produkcji betonu. Wykorzystuje najnowsze technologie nieustannie inwestując w rozwiązania poszerzające możliwości produkcyjne firmy. Zakłady posiadają komputerowe linie produkcyjne, nowoczesny park maszynowy, dobrej klasy pojazdy transportowe i pompy do podawania betonu.

Produkcja odbywa się na nowoczesnych węzłach betoniarskich w Myślenicach i Jaworznie. Składniki mieszanki betonowej mieszane są w mieszarce aż do uzyskania jednorodnej mieszanki betonowej. Czas mieszania ustalony jest w systemie sterującym węzła na podstawie bieżących wskaźników. Proces jest nadzorowany zgodnie z obowiązującymi normami przez wykwalifikowany personel. Dodatkowo węzły są przystosowane do pracy w niskich temperaturach przy zastosowaniu odpowiednich domieszek do betonu które, są dostarczane przez wiodacych producentów.

Firma szczyci się brakiem reklamacji.

Beton Masełko&Masełko fundamentem do Waszej przyszłości.
 

Betoniarnia Masełko&Masełko |  ul. Drogowców 10, 32-400 Myślenice |  ul. Młynarska 19, 43-600 Jaworzno