Betoniarnia Masełko&Masełko - Beton towarowy Jaworzno, �l�sk
 
 

 

 

 

 

 

Nasza firma świadczy usługi transportowo-budowlane. Jesteśmy producentem i dostawcą betonu towarowego. Posiadamy betoniarnię zlokalizowaną w Myślenicach oraz Jaworznie. Naszym atutem jest 20-letnie doświadczenie na rynku. Nowoczesny węzeł betoniarski, zaplecze technologiczne i transportowe oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści to wyznaczniki jakości naszych produktów i usług.

 

Początki naszej działalności sięgają 1997 roku. Wywodzimy się z Firmy Marbud w Dobczycach, której rozwój wykreował potrzebę otwarcia nowego zakładu produkcyjnego. Tak powstała betoniarnia Masełko & Masełko w Myślenicach, w celu obsługi nowych klientów, sprawnej realizacji większej liczby dostaw, jako odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie na beton. Taki zasięg pracy gwarantuje naszą konkurencyjność. Łącząc siły możemy zapewnić klientom ciągłość dostaw betonu.


Obsługujemy inwestycje w promieniu do 50 km w obszarze województwa małopolskiego z lokalizacjami takimi jak: Myślenice, Kraków, Skawina, Mszana Dolna, Siepraw, Lubień i inne. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie od skali inwestycji. Zapewniamy ciągłe dostawy, posiadamy nowoczesne samochody, a nasza produkcja odbywa się w całkowicie zautomatyzowanym węźle betoniarskim.
Jesteśmy renomowaną firmą w naszej branży. Naszym współudziałem są inwestycje: zbiornik w firmie Instbud, ścieżka rowerowa Myślenice - Zarabie, dziedziniec w kamienicy Krzysztofory w Krakowie, szkoła w Rudniku, budowa bloków mieszkalnych dla firmy Raba.
 

 

Jesteśmy firmą rodzinną zbudowaną na trwałych rodzinnych fundamentach. Trwałe mocne fundamenty zapewnia także nasz beton - beton Firmy Masełko& Masełko. Gwarantujemy profesjonalną i szybką realizację zleceń w wykonaniu niezawodnego i kompetentnego zespołu specjalistów.

 

 

 

Nowy oddział produkcji betonu na Śląsku

W związku z rozwojem firmy, poszerzamy naszą działalność o nowy węzeł betoniarski. Nowy oddział mieści się w Jaworznie na ulicy Młynarskiej 19. Naszym celem będzie pozyskanie nowych Klientów branżowych oraz tych indywidualnych z regionu śląskiego, dla których liczy się czas oraz elastyczność dostaw betonu.

 

Nowy zakład produkcyjny w Jaworznie będzie obsługiwał inwestycje głównie rejonu województwa śląskiego m.in.  w miastach takich jak: Katowice, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Olkusz oraz wszystkich miejscowościach w promieniu 50 km od betoniarni w Jaworznie.

 


 

Betoniarnia Masełko&Masełko |  ul. Drogowców 10, 32-400 Myślenice |  ul. Młynarska 19, 43-600 Jaworzno