Betoniarnia Masełko&Masełko - Beton towarowy Mysłowice, Œlšsk
 
 

 

 

 

 

 

Nasza firma świadczy usługi transportowo-budowlane. Jesteśmy producentem i dostawcą betonu towarowego. Posiadamy betoniarnię zlokalizowaną w Myśleniach. Naszym atutem jest 15-letnie doświadczenie na rynku. Nowoczesny węzeł betoniarski, zaplecze technologiczne i transportowe oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści to wyznaczniki jakości naszych produktów i usług.

 

Początki naszej działalności sięgają 1997 roku. Wywodzimy się z Firmy Marbud w Dobczycach, której rozwój wykreował potrzebę otwarcia nowego zakładu produkcyjnego. Tak powstała betoniarnia Masełko & Masełko w Myślenicach, w celu obsługi nowych klientów, sprawnej realizacji większej liczby dostaw, jako odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie na beton. Taki zasięg pracy gwarantuje naszą konkurencyjność. Łącząc siły możemy zapewnić klientom ciągłość dostaw betonu.


Obsługujemy inwestycje w promieniu do 40 km w obszarze województwa małopolskiego z lokalizacjami takimi jak: Myślenice, Kraków, Skawina, Mszana Dolna, Siepraw, Lubień i inne. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie od skali inwestycji. Zapewniamy ciągłe dostawy, posiadamy nowoczesne samochody, a nasza produkcja odbywa się w całkowicie zautomatyzowanym węźle betoniarskim.
Jesteśmy renomowaną firmą w naszej branży. Naszym współudziałem są inwestycje: zbiornik w firmie Instbud, ścieżka rowerowa Myślenice - Zarabie, dziedziniec w kamienicy Krzysztofory w Krakowie, szkoła w Rudniku, budowa bloków mieszkalnych dla firmy Raba.
 

 

Jesteśmy firmą rodzinną zbudowaną na trwałych rodzinnych fundamentach. Trwałe mocne fundamenty zapewnia także nasz beton - beton Firmy Masełko& Masełko. Gwarantujemy profesjonalną i szybką realizację zleceń w wykonaniu niezawodnego i kompetentnego zespołu specjalistów.

 

 

 

Nowy oddział produkcji betonu na śląsku

W związku z rozwojem firmy, poszerzamy naszą działalność o nowy węzeł betoniarski. Nowy oddział mieści się w Mysłowicach. Naszym celem będzie pozyskanie nowych Klientów branżowych oraz tych indywidualnych z regionu śląskiego, dla których liczy się czas oraz elastyczność dostaw betonu.

 

Nowy zakład produkcyjny w Mysłowicach będzie obsługiwał inwestycje głównie rejonu województwa śląskiego m.in.  w miastach takich jak: Katowice, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Olkusz oraz wszystkich miejscowościach w promieniu 50 km od betoniarni w Mysłowicach.

 


 

Betoniarnia Masełko&Masełko |  ul. Drogowców 10, 32-400 Myślenice